Oferta

Drukuj PDF

Dowieziemy i odbierzemy Twoje dziecko ze szkoły!!!

"Baza po Szkole" jest prywatną świetlicą edukacyjną działającą zgodnie z obowiązującą ustawą o świetlicach i spełniającą przepisy dotyczące opieki nad dziećmi. Nasza placówka jest zarejestrowana i posiada odpowiednie wpisy w Ministerstwie.

Naszym celem jest zapewnienie opieki Państwa dziecku przed lekcjami i po zakończeniu przez nie lekcji w szkole i zagwarantowanie mu interesujących i rozwijających zajęć pozalekcyjnych. 

Naszą ofertę kierujemy głównie do dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 61 przy ul. Szczepankowo 74 w Poznaniu oraz szkoły podstawowej w Tulcach.  Możemy jednak zająć się również dziećmi z innych szkół, jeśli będzie to w ramach naszych możliwości.

Zapewniamy bardzo dobre warunki lokalowe: trzy duże sale do zabaw oraz siedem sal dydaktycznych dla 6-12 dzieci każda. W świetlicy znajduje się również sala zwana "Odpoczytelnią", w której znajduje się komputer, kanapy oraz biblioteka z książkami odpowiednimi do wieku. W tej sali będzie można odpocząć po wyczerpujących lekcjach w szkole.

Wszystkie sale posiadają okna i wystarczająco dużo przestrzeni do zabawy, co sprawia, że dzieci czują się tu jak w domu.

Zapewniamy wysokiej jakości wyposażenie świetlicy (zabawki LEGO, Playmobil, Tomica, gry planszowe, gra-piłkarzyki, stół do tenisa, konsola do gier x-box+kinect i wiele innych).

Ponadto na zamkniętym terenie zewnętrznym mamy do dyspozycji przestronny własny plac zabaw z urządzeniami posiadającymi niezbędne certyfikaty.

Do dyspozycji rodziców obok świetlicy znajduje się obszerny parking.

Świetlica jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.45 do 18.00 (ale jesteśmy elastyczni w razie potrzeby Uśmiech )

Dziecko może przebywać u nas:
- w ramach abonamentu miesięcznego
- w wybranym miesiącu
- w wybrane dni tygodnia lub miesiąca po wcześniejszym uzgodnieniu
- w wybranych godzinach po wcześniejszym uzgodnieniu

W ramach abonamentu miesięcznego oraz pobytu dziennego zapewniamy:
- dowóz dziecka ze świetlicy do szkoły na lekcje
- odbiór dziecka ze szkoły po lekcjach
- pomoc w odrabianiu i wyjaśnianiu lekcji 
- dostęp do całego wyposażenia świetlicy
- zajęcia pozalekcyjne:  konkursy z wiedzy z nagrodami, wspólne czytanie, zajęcia teatralne, gry i zabawy ruchowe oraz wiele innych
- zimne i ciepłe napoje.

Nawiązaliśmy również współpracę z podmiotami oferującymi zajęcia dodatkowo płatne (szczegóły w zakładce "Zajęcia w świetlicy").
Jesteśmy otwarci na propozycje innych zajęć.

Cennik

OFERTA SPECJALNA: przy podpisaniu umowy na cały rok szkolny 2019/2020 opłata za abonament miesięczny tylko 490,00 złotych za każdy miesiąc. Oferta ważna do 19 CZERWCA 2019. Zapytaj o szczegóły.

na wybrany miesiąc - 600zł
Pobyt dzienny - 50 zł
Pobyt na godziny - 15zł za godzinę
Pobyt na godziny dla dziecka, którego rodzeństwo przebywa na zajęciach w świetlicy - 10zł za godzinę