Nasi Partnerzy

Drukuj PDF

Early Stage - szkoła językowa istniejąca od 1993 roku, posiadająca certyfikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej.

W świetlicy Baza po Szkole prowadzi zajęcia od września 2011 roku.


- lokalne szkoły języka angielskiego Joanny Zarańskiej

- j. angielski dla dzieci i młodzieży

Jesteśmy nowoczesną, wyspecjalizowaną w nauczaniu dzieci i młodzieży szkołą. Za swój priorytet uważamy wysoką skuteczność nauczania i szybkie postępy ucznia.

Nasz sposób nauczania to połączenie wielu nowoczesnych metod i technik z tradycyjnym podejściem do nauki. Tylko takie 'wielokierunkowe' podejście do nauczania wraz z intensywnym trybem nauki może przynieść efekty.

Gwarancją skuteczności jest zmotywowanie i zaangażowanie uczniów w naukę, ścisła współpraca z rodzicami oraz wybitna kadra lektorska.

Osiągamy ten cel:

  • Konsekwentnie tworząc spójne pod względem wieku i poziomu językowego grupy
  • oferując ciekawe i ambitne materiały nauczania znacznie wykraczające poza ogólnie przyjęte standardy
  • przygotowując naszych uczniów do zdawania prestiżowych egzaminów brytyjskich
  • angażując dzieci w międzynarodowe projekty łączące edukację językową z edukacją muzyczną i plastyczną
  • wychodząc na przeciw zmieniającej się rzeczywistości. Od tego roku w ramach kursu nasi uczniowie będą mogli przez cały rok nieodpłatnie korzystać z innowacyjnego kursu online FUN ENGLISH.

Zapraszamy na nasze zajęcia!

PLAN ZAJĘĆ Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

Zapisy pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Prosimy o podanie wieku dziecka oraz wskazania lokalizacji - Szczepankowo. Terminy testów określające poziom umiejętności językowych dzieci i młodzieży zostaną ustalone indywidualnie.

www.earlystage.pl ,   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.